NEW STEP BY STEP MAP FOR کارشناسی خودرو انلاین

New Step by Step Map For کارشناسی خودرو انلاین

New Step by Step Map For کارشناسی خودرو انلاین

Blog Article

صافکاری و سپرسازی صافکاری بی رنگ ماشین خارجی و داخلی صفحه اصلی صافکاری در محل دوره های آموزشی مقالات آموزش درج آگهی قوانین و مقررات تماس با ما درباره ما لیست تعمیرگاه ها

کارشناسی رانندگی با خودرو: در انتهای روند کارشناسی، به طور معمول، کارشناس، اقدام به رانندگی با ماشین کارکرده نموده تا وضعیت ترمز، سیستم جلوبندی و گیربکس خودرو را نیز مورد بررسی قرار داده و از سلامت این بخش ها نیز کسب اطمینان کند.

در صورتی که در این بخش آسیبی مشاهده شود به احتمال زیاد خودرو دچار تصادفی شدید و یا نیمه شدید شده است.

در صورتی که هر قطعه از ماشین شما خراب شده و به دنبال یک تعمیرگاه تخصصی در نزدیکی منطقه مورد نظر خود هستید میتوانید به صفحه تعمیرگاه مراجعه کنید و لیست تعمیرگاه های معتبر تهران را دریافت کنید.

از طرف دیگر خودروهایی که توسط کارشناسان خودرو فعال در سامانه کارکیتا بررسی می شوند، می توانند از خدمات وب سایت خرید و فروش خودرو کارکرد کارکیتا استفاده کنند. بدین صورت که این خودروها در وب سایت با برچسب ضمانت شده توسط کارکیتا عرضه خواهند شد.

همانطور که گفتیم این بخش مانند سایر موارد دیگر در ارزش‌گذاری خودرو تاثیر دارد.

علاوه‌بر کمک به خرید خودرو، کارنامه خدماتی را نیز برای فروش خودرو ارائه می‌دهد تا کار شما را ساده کند.

برای دریافت اطلاعات بیشتر در مورد قانون جدید انتقال سند خودرو کلیک کنید.

اولین مرحله برای کارشناسی و تشخیص رنگ خودرو، ثبت نام در کارکیتا است. افرادی که متقاضی دریافت این خدمات هستند می توانند به عنوان مشتری در سامانه ثبت نام کنند.

به همین دلیل افرادی که قصد خرید خودرو دست دوم را دارند، برای اطمینان حاصل کردن از کارکرد صحیح خودرو، به کارشناسی خودرو نیاز دارند که در این مقاله به طور کامل به کارشناسی خودرو، معتبرترین سرویس کارشناس ماشین آنلاین کارشناسی خودرو و کارشناسی خودرو در محل می پردازیم.

برای این کار باید به بخش کارشناسی خودرو بروید و مراحل تکمیل فرم را انجام دهید. در نهایت پس از تکمیل فرم و ثبت درخواست در کارکیتا، کارشناسان ما با شما تماس خواهند گرفت و می توانید مراحل مربوط به کارشناسی و تشخیص رنگ خودرو در محل را دریافت کنید.

هزینه کارشناسی خودرو چقدر است؟ هزینه کارشناسی خودرو بستگی به نوع خودرو، تیپ خودرو و سال تولید آن دارد. هر چقدر خودرو شما گران قیمت و لوکس تر باشد، هزینه کارشناسی خودرو هم بالاتر است و این بسیار طبیعی است.

کارشناسی فنی خودرو: در صورتی که کارشناسی خودرو، اعم از آنلاین و حضوری، در زمینه فنی آن، انجام شود، لازم است تا این موارد، مورد بررسی قرار گیرد: بررسی موتور، معاینه گیربکس، کارکرد خودرو و اینکه ماشین کارکرده، چند کیلومتر، مورد استفاده قرار گرفته است.

پس از ثبت درخواست کارشناسی خودرو در سایت کارکیتا، یک کارشناس متخصص در محل مورد نظر شما و در زمان ثبت شده حضور پیدا خواهد کرد. سپس، مراحل کارشناسی ماشین به صورت تخصصی انجام می‌شود.

Report this page